Про компанію

Компанія «Церера ХімАгро» вітає Вас на офіційному сайті

Метою роботи нашої компанії є задоволення потреб наших клієнтів в високоякісної продукції та високопрофесійному консультаційному супроводі.

Для того, щоб досягти бажаної врожайності, якості та рентабельності, команда наших фахівців пропонує Вам комплексні рішення, які максимально підходять для характеристик Ваших грунтів і кліматичних умов. Наші інноваційні продукти поважають як навколишнє середовище, так і Ваші активи. Кожен наш продукт відповідає високому якості та безпеки.

На сьогоднішній день компанія Церера ХімАгро представляє Вашій увазі комплексні технології по трьома напрямками:

Cerēs Аgro

У цьому напрямку наша команда пропонує лінійки добрив і продуктів наступного функціонального дії:

1. Рідкі азотні добрива;
2. Препарати для реструктуризації грунту і відновлення родючого шару;
3. Рідкі комплексні добрива, спеціально розроблені з урахуванням фізіологічних потреб різних груп культур;
4. Коректори мінерального живлення;
5. Рідкі стартові комплексні добрива;
6. Функціональні рідкі добрива направленої специфічної дії;
7. Органічні біостимулятори і антістрессанти;
8. Органо-мікробіологічні продукти для харчування і захисту рослин (Інокулянти, фунгіциди, інсекто-акарициди, родентициди)

Cerēs Eco

Захист навколишнього середовища з метою збереження єдиної екосистеми ЛЮДИНА - ТВАРИНА - РОСЛИНА

У цьому напрямку компанія пропонує мікробно-ферментативний препарат для: компостування, вигрібних ям, нейтралізації неприємних запахів і очищення води; для очищення лагун від органічних речовин (гною, пташиного посліду, і т.д)

Cerēs Science

Впровадження нових технологій в галузі живлення рослин, орієнтуючись на власний досвід, рекомендації наших клієнтів і світові тенденції

Для більш досконалих результатів у поставлених цілях харчування рослин, виходячи з потреб наших клієнтів і партнерів, компанія Церера Хімагро надає послуги:

1. Розробка індивідуальних (унікальних) складів рідких добрив (без прив’язки до комерційних продуктів), з огляду на агрохімічний аналіз грунту, кліматичну зону, культуру і період внесення
2. Розробка технологічних схем живлення (економічно і екологічно обґрунтованих) на весь вегетаційний період розвитку рослин

Також наша компанія надає свої виробничі потужності для послуг переробки давальницької сировини

Залишити заявку
preloader