Про компанію

Компанія «Церера-ХімАгро» вітає Вас на офіційному сайті.

Метою роботи нашої компанії є задоволення потреб наших клієнтів в високоякісної продукції та високопрофесійному консультаційному супроводі.

Для того, щоб досягти бажаної врожайності, якості та рентабельності, команда наших фахівців пропонує Вам комплексні рішення, які максимально підходять для характеристик Ваших грунтів і кліматичних умов. Наші інноваційні продукти поважають як навколишнє середовище, так і Ваші активи. Кожен наш продукт відповідає високому якості та безпеки.

На сьогоднішній день компанія Церера-ХімАгро представляє Вашій увазі комплексні технології по трьома напрямками:

Cerēs Аgro

Розробка, впровадження, виробництво і реалізація продуктів в сфері рослинництва

У цьому напрямку наша команда пропонує лінійки добрив і продуктів наступного функціонального дії:

1. Рідкі азотні добрива;
2. Рідкі комплексні добрива, спеціально розроблені з урахуванням фізіологічних потреб різних груп культур;
3. Коректори мінерального живлення;
4. Рідкі стартові комплексні добрива (РКД);
5. Функціональні рідкі добрива направленої специфічної дії;
6. Органічні біостимулятори і антистресанти;
7. Органо-мікробіологічні продукти для харчування і захисту рослин (інокулянти, фунгіциди, інсекто-акарициди, родентициди).

Cerēs Eco

Захист навколишнього середовища з метою збереження єдиної екосистеми Людина-Тварина-Рослина

У цьому напрямку компанія пропонує мікробно-ферментативний препарат для: компостування, вигрібних ям, нейтралізації неприємних запахів і очищення води; для очищення лагун від органічних речовин (гною, пташиного посліду, і т.д)

Cerēs Science

Впровадження нових технологій в галузі живлення рослин, орієнтуючись на власний досвід, рекомендації наших клієнтів і світові тенденції

Для більш досконалих результатів у поставлених цілях харчування рослин, виходячи з потреб наших клієнтів і партнерів, компанія Церера-ХімАгро надає послуги:

1. Розробка індивідуальних (унікальних) складів рідких добрив (без прив’язки до комерційних продуктів), з огляду на агрохімічний аналіз ґрунту, кліматичну зону, культуру і період внесення;
2. Розробка технологічних схем живлення (економічно і екологічно обґрунтованих) на весь вегетаційний період розвитку рослин;
3. Розрахунок норм внесення добрив з урахуванням ширини міжрядь, гранулометричного складу, температури, вологості ґрунту, конструкції аплікатора та ін. факторів;
4. Попередній аналіз ґрунту і листова діагностика для оптимізації живлення рослин.

Також наша компанія надає свої виробничі потужності та складські приміщення для: • послуг переробки давальницької сировини; • зберігання рідких добрив.

Залишити заявку
preloader